Fermer
art_track
12
Nyheter
chevron_right
5
Oppsett/resultater
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
8
Turneringer
chevron_right
7
Videoer
chevron_right
11
Bilder
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
15
Rules
forum
13
Forum og diskusjoner
account_circle
Logg på
Register
menu
person
Prediction game
2
Forum
Logg inn
Register
Oppsett/resultater
Order of play
onsdag 15 mai
torsdag 16 mai
Results
torsdag 16 mai
onsdag 15 mai
tirsdag 14 mai
mandag 13 mai
Turneringer
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Turneringer
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Fra 26 mai to 9 juni
Wimbledon 2024
Fra 1 to 14 juli
US Open 2024
Fra 26 august to 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rangeringer
Men (ATP)
Official
Live
Race
Etter land: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
Etter land: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videoer
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Nadal mot Bergs, Fognini mot Evans, Arnaldi mot Mayot, Draper mot Coric og Auger-Aliassime/Tiafoe mot Shelton/Bublik. Her er høydepunktene fra dag 2 i Roma (Masters 1000)
Novak Djokovic innleder Roma-sesongen mot Moutet | Høydepunkter fra Roma 2024
Alcaraz feirer sin 21-årsdag. Hold øynene åpne, her er spanjolens 21 beste bilder så langt!
Djokovic lamslått av Tabilo! Høydepunkter fra 3. runde mellom serberen og chileneren på Romas grus (Masters 1000)
Høydepunkter fra finalen mellom Iga Swiatek og Sabalenka på Madrids grusbane
Last video
03:51
Submit a video
Spillere
Men
Full list
By country: Frankrike
Women
Full list
By country: Frankrike
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 rank difference
Popularitet
Rafael Nadal
48,308 Fans
Novak Djokovic
43,915 Fans
Roger Federer
41,189 Fans
Alexander Zverev
25,195 Fans
Carlos Alcaraz
22,277 Fans
Full ranking
Popularitet
Simona Halep
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,297 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
6
6
Swiatek I
3
4
Gauff C
3
15
Fils A
1
40
Van de Zandschulp B
5
00
Evans D
2
00
Mayot H
2
00
Bautista Agut R
3
40
Daniel T
7
40
Huesler M
6
00
Moutet C
0
6
30
Fognini F
1
2
15
Zeppieri G
2
4
00
Bellucci M
4
6
00
Maestrelli F
5
7
00
Andreeva E
5
5
15
Parry D
3
6
40
Bouzas Maneiro J
3
3
15
Sierra S
2
6
A
Romero Gormaz L
1
3
40
Danilovic O
3
A
Vacherot V
0
40
Skatov T
2
4
Dunyon J
6
6
Krywoj M
0
4
00
Maloney P
2
6
15
Habib H
0
3
00
Echeverria J
2
6
15
Möller M
Today
S.Tsitsipas
at 19:00
N.Jarry
Today
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
2022
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Menn
Kvinner
Hambourg 2022
ATP 500 - Fra 18 to 24 juli
18:09:52
10°C
view_headline
Oppsett/resultater
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Info
Offisielt navn
Hamburg European Open
By
Hambourg, Tyskland
Sted
Rothenbaum Club
Kategori
ATP 500
Underlag
Grus (Utendørs)
Dato
Fra 18 to 24 juli 2022 (7 dager)
Qualifications
lørdag 16 juli
Premiepenger
1,911,620 €
Website
www.hamburg-open.com/
Premieliste
2023
Zverev A
d.
Djere L
75 63
2022
Musetti L
d.
Alcaraz C
64 67
6
64
2021
Carreno Busta P
d.
Krajinovic F
62 64
2020
Rublev A
d.
Tsitsipas S
64 36 75
2019
Basilashvili N
d.
Rublev A
75 46 63
2018
Basilashvili N
d.
Mayer L
64 06 75
2017
Mayer L
d.
Mayer F
64 46 63
2016
Klizan M
d.
Cuevas P
61 64
2015
Nadal R
d.
Fognini F
75 75
2014
Mayer L
d.
Ferrer D
67
3
61 76
4
2013
Fognini F
d.
Delbonis F
46 76
8
62
2012
Monaco J
d.
Haas T
75 64
2011
Simon G
d.
Almagro N
64 46 64
2010
Golubev A
d.
Melzer J
63 75
2009
Davydenko N
d.
Mathieu P
64 62
2008
Nadal R
d.
Federer R
75 67
3
63
2007
Federer R
d.
Nadal R
26 62 60
2006
Robredo T
d.
Stepanek R
61 63 63
2005
Federer R
d.
Gasquet R
63 75 76
4
2004
Federer R
d.
Coria G
46 64 62 63
2003
Coria G
d.
Calleri A
63 64 64
2002
Federer R
d.
Safin M
61 63 64
2001
Portas A
d.
Ferrero J
46 62 06 76
5
75
2000
Kuerten G
d.
Safin M
64 57 64 57 76
3
1999
Rios M
d.
Zabaleta M
67
5
75 57 76
5
62
1998
Costa A
d.
Corretja A
62 60 10 ab
1997
Medvedev A
d.
Mantilla F
60 64 62
1996
Carretero R
d.
Corretja A
26 64 64 64
1995
Medvedev A
d.
Ivanisevic G
63 62 61
1994
Medvedev A
d.
Kafelnikov Y
64 64 36 63
1993
Stich M
d.
Chesnokov A
63 67
1
76
7
64
1992
Edberg S
d.
Stich M
57 64 61
1991
Novacek K
d.
Gustafsson M
63 63 57 06 61
1990
Aguilera J
d.
Becker B
61 60 76
1989
Lendl I
d.
Skoff H
64 61 63
1988
Carlsson K
d.
Leconte H
62 61 64
1987
Lendl I
d.
Mecir Sr. M
61 63 63
1986
Leconte H
d.
Mecir Sr. M
62 57 64 62
1985
Mecir Sr. M
d.
Sundstrom H
64 61 64
1984
Aguilera J
d.
Sundstrom H
64 26 26 64 64
1983
Noah Y
d.
Higueras J
36 75 62 60
1982
Higueras J
d.
McNamara P
46 67 76 63 76
1981
McNamara P
d.
Connors J
76 61 46 64
1980
Solomon H
d.
Vilas G
67 62 64 26 63
1979
Higueras J
d.
Solomon H
36 61 64 61
1978
Vilas G
d.
Fibak W
62 64 62
1977
Bertolucci P
d.
Orantes M
63 46 62 63
1976
Dibbs E
d.
Orantes M
64 46 61 26 61
1975
Orantes M
d.
Kodes J
36 62 62 46 61
1974
Dibbs E
d.
Ploetz H
62 62 63
1973
Dibbs E
d.
Meiler K
61 36 76 63
1972
Orantes M
d.
Panatta A
63 98 60
1971
Gimeno A
d.
Szoke P
63 62 62
1970
Okker T
d.
Nastase I
46 63 63 64
1969
Roche T
d.
Okker T
61 57 75 86
1968
Newcombe J
d.
Drysdale C
63 62 64
Premiepenger
Vinner
500 Points
733,320 €
Finale
300 Points
359,510 €
Semifinale
180 Points
180,900 €
Kvartfinale
90 Points
92,000 €
2. runde
45 Points
47,780 €
1. runde
0 Points
25,200 €
Del
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Alcaraz C
Finale
2
Rublev A
2. runde
3
Schwartzman D
1. runde
4
Carreno Busta P
2. runde
5
Van de Zandschulp B
1. runde
6
Basilashvili N
1. runde
7
Khachanov K
Kvartfinale
8
Rune H
1. runde
Top 5
+ all
1
Yagami
31
pts
2
Edgar~21
30
pts
3
yoshi
28
pts
4
Max08Messi
27
pts
5
Zyril
24
pts
Participer
457
missing translations
Please help us to translate TennisTemple